اما معیارهای Core Web Vitals چیست؟

اما به این معنی نیست که ما یک بار برنامه ریزی میکنیم و استراتژی سئو را ندوین میکنیم و طبق آن جلو میرویم و انجام سئو تمام میشود. بهینه سازی و فشرده سازی فایل های js و css در این سایت به خوبی انجام شده و می توان گفت تقریبا تمام فایلهای جاوااسکریپت و استایل فشرده سازی شده اند. این فرمت فایل جدیدترین از هر سه است، بدین معنی که از آن بهراحتی پشتیبانی نمیشود. خزندههای گوگل ابتدا از طریق یک لینک، فایل robot.txt و یا نقشه سایت (Sitemap) وارد یک صفحه از یک سایت میشوند و آن صفحه را در گوگل ذخیره یا اصطلاحا ایندکس میکنند. این ارور زمانی پیش روی شما قرار میگیرد که آدرس مورد نظر به خوبی وارد نشده باشد. بنابراین مهم نیست که فردا چه اتفاقی بیفتد، اگر سئو سایت شما ثابت باشد، میتوانید برای کمک به رشد و شکوفایی کسب و کار خود روی این دید حساب کنید.

به طور خلاصه باید بگوییم استفاده از منو برای هر سایتی بسیار مهم است. در این مقاله از سایت مهدی عراقی قصد داریم بگوییم سئو سایت خبری چگونه است و در ادامه یکسری روشهای کاربردی برای این کار به شما ارائه کنیم. امروزه ابزارهای متنوع و کاربردی زیادی برای سئو ارائه شده که هرکدام مزیتهایی برای شما ایجاد میکنند. ممکن است برای یک کسب و کار هدف از سئو سایت فروش بیشتر باشد، ممکن است برندینگ یا بازدید بیشتر و یا مواردی دیگر باشد. کمک بزرگی میکند. حال این که کسب و کارهای اینترنتی وجود دارند که با ایجاد بازدید بالا توسط سئو بر روی سایت خود، بدون هیچ محصول و خدماتی، تنها با گرفتن تبلیغات از سایتها و کسب و کارهای دیگر و قرار دادن آن در سایت خود، کسب درآمد میکنند.

اما لازم است قبل از تولید محتوا برای سایت درک درستی از خوانایی محتوا، مفهومگرایی و موارد مرتبط با تولید محتوای با کیفیت در سایت داشته باشیم و همچنین اینکه الگوریتمهای گوگل قرار است چگونه محتوای ما را بررسی کند و به آن رتبه دهد، داشته باشیم. در واقع با تدوین استراتژی سئو، یک نقشه راه برای اجرا سئو بوجود میآید که با طی کردن مسیر آن بازدید بالا و فروش بیشتر اتفاقاتی هستند که در مرحله بعد میافتند. این تگ در واقع یک توضیح متنی درباره تصویر است که میتواند به موتور های جستجوگر کمک کند . به همین جهت داشتن کلمات کلیدی مرتبط برای پیدا شدن در صفحات نتایج موتور جستجوگر گوگل ضروری است. وقتی از کلمات کلیدی صحبت میکنیم، منظور کلمات و عبارات خاصی است که مشتریان بالقوه از آنها برای یافتن پاسخ به سوالاتشان به صورت آنلاین استفاده میکنند. وبسایتهای خبری از موجوداتی هستند که محتواهایشان عمر بسیار کوتاهی دارد و عزرائیل خیلی سریع به سراغشان میآید (امیدوارم که نماز و روزههایشان را انجام داده باشند)؛ این یعنی پس از انتشار هر خبر، مدت زیادی طول نمیکشد که آن خبر دیگر بازدید خاصی دریافت نکند و کاربران به دنبال آن نگردند. این خزندهها با استفاده از لینکهایی که در آن صفحه وجود دارند به صفحات دیگر میروند و آن صفحات را نیز ایندکس میکنند و وارد لینک های آن صفحات میشوند، این روند مدام تکرار میشود تا فهرستی بزرگ از صفحات و سایتهای اینترنتی ایجاد میشود.

دلیل ساده سئو برای همه این موارد وجود دارد: تصویری با متن مرتبط برای کلمه کلیدی مورد نظر برای به بهینه سازی بهتر در رتبه بندی موتور جستجو گوگل کمک می کند. به این ترتیب هنگامی که یک کاربر سوالاتی را در خصوص زمینه کاری شما سرچ میکند سایت شما در صفحه موتور جستجو نشان داده میشود و این امکان را برای شما فراهم میکند تا با ارائه اطلاعات ارزشمندی که وی به طور فعال در جستجوی آنها است، با مشتری مکالمه خود را شروع کنید و هنگامی که آنها آماده خرید شوند شما اولین کسی خواهید بود که به ذهن آن ها خطور میکند. مقاله SEO شده درواقع محتوایی هستند که تمام اصول سئوی محتوا در آنها رعایت شده است، که واجد شرایط رتبهبندی بالاتر در صفحات نتایج جستجوی Google است. بنابراین وقتی کسی چیزی را جستجو میکند، موتورهای جستجو (مانند Google) ، محتوای سئو شده را در بالای نتایج نشان میدهند. دایرکتوری آنلاین به شما این امکان را میدهند تا نظرات مشتریان خود را جمع آوری کنید. بعد از پیاده سازی اصول سئو امکان قرار گرفتن در رتبه اول گوگل وجود دارد؟ بریم. یعنی در صفحه اول گوگل فقط ۱۰ نتیجه وجود داره و ۹۰% از بازخوردهای این کلمه رو هم همون وب سایت های میگیرن که تو صفحه اول دارای جایگاه و رتبه مناسب هستن.

فقط در صورتی شما مخاطب هدف را به وبسایت و محصول خود منتقل میکنید که محتوای شما متناسب با کلمات کلیدی مرتبط در فهرست گوگل قرار بگیرد. توجه داشته باشید که 160 کاراکتر حداکثر طولی است که می توانید استفاده کنید و در صورتی که از این طول بیشتر شود، توضیحات متا شما به صورت کامل نمایش داده نمی شود. در صورتی که در انتخاب افزونه مورد نظرتان شک دارید پست مربوط به مقایسه یوست سئو و رنک مث را مطالعه کنید. بدیهی است که ارزش پست و متنی که قبل از اشباع شدن به این موضوعات پرداخته است بسیار بیشتر است. با استفاده از این اطلاعات، می توانید سئوی پست خود را فوراً بهبود بخشید. برای انتخاب سرنویسها عنوان ها می توانید از LIS های سرچ شده کمک بگیرید و نسبت به آنها زیرعنوان تهیه کنید. اساساً اقتدار به این معنی است که وب سایت شما قابل اعتماد ، با کیفیت ، مرتبط و دارای مواردی برای ارائه است.

با توجه به اینکه همان ابتدا هم گفتم موتور جستجوی مورد نظر من در این مقاله گوگل است، باید برای درک سئو به سراغ نحوه کارکرد گوگل چه کار هایی برای سئو در اصفهان انجام دهیم؟ برویم. برای انجام سئو سایت، میبایست بسیاری از استانداردهای تجربه کاربری مانند، سادگی و کاربردی بودن و زیبایی ظاهر سایت، سرعت سایت، امنیت سایت و بسیاری از موارد از این قبیل بهبود یابد که در نهایت منجر به ایجاد یک تجربه کاربری خوب برای مخاطبین سایت شود. اگر علاقه مند به حوزه تولید محتوا دارید در جواب سوال ابتدای مقاله یعنی ” سئو چیست و چه کاربردی دارد؟ قبل از اینکه با مفهوم سئو آشنا شوید و بدانید اصلا تعریف سئو چیست ؟ اگر بخواهیم کمی به عقب تر هم برگردیم شما باید حتی قبل از اینکه اقدام به طراحی سایت نمایید هدفتان را مشخص کنید یعنی باید این سوال را از خودتان بپرسید که انتظار دارید این وب سایت که طراحی شد چه خروجی به شما بدهد؟ با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد .

سئو باعث افزایش درگیری و تعامل کاربران به سایت و در نهایت خرید می شه. به علاوه، گوگل سایت های HTTPS را ترجیح می دهد، زیرا این سایت ها سریع تر و ایمن تر هستند. این تعریف بسیار نادرست و متاسفانه رایج از اس ای او می باشد، زیرا معمولاً به اقداماتی کلیشه ای و خطرناک منجر شده که همیشه به موفقیت سایت نمی انجامد. این جمله را همیشه در ذهن داشته باشید که من مخاطب محتوایی که تولید میکنم نیستم. پس اگر ما اصول و استانداردهای سئو را رعایت کنیم و سعی در رفع نیاز کاربر داشته باشیم، میتوانیم با خیال راحت همیشه در صدر نتایج جست وجو حضور داشته باشیم و حتی با بروزرسانیها و آپدیتهای گوگل جایگاهمان را حفظ کنیم. بروزرسانیهای گوگل نیز طی زمان در جهت رفع نیاز کاربر انجام میشود.

ساده ترین راه برای تشویق بک لینک برای وب سایت ایجاد محتوای خوب و همچنین انتشار مداوم اخبار جالب است که به نوبه خود دیگران را ترغیب میکند تا درباره کسب و کار شما جستجو یا صحبت کنند. سئو یک محصول خاص نیست که شما بخواهید آن را خریداری کنید بلکه نوعی ارائه خدمت محسوب میشود بنابراین نمیتوان برای آن یک هزینه ثابت در نظرگرفت. ایجاد یک تجربه کاربری خوب در سایت، امروز دیگر یک مزیت محسوب نمیشود بلکه برای سئو یک سایت ایجاد تجربه خوب برای کاربر یک الزام است. شما نمیتوانید زمان ظهور یک رقیب جدید، واکنش مشتریان در برابر راه اندازی محصول جدید یا خیلی موارد دیگر را کنترل کنید. فرض کنید شما در فکر راه اندازی یک فروشگاه و یا یک شرکت هستید. انتخاب کلمات کلیدی برای شغل و بیزینس شما نیاز به تجزیه و تحلیل های تیمی دارد، اینکه شما در چه نوع صنعتی فعالیت می کنید یا در چه شهر و نقطه جغرافیایی فعال هستید و یا برنامه های شرکت شما برای توسعه فعالیت در آینده چیست از جمله مواردی است که تحلیل گران و متخصصان ما در شرکت پیام آوا به شما مشاوره می دهند تا قدم اول را به درستی و کاملا دقیق بردارید تا در ادامه راه بهینه سازی دچار مشکل نشوید.

در حالی که کلمات کلیدی دیگر تنها تکنیک SEO نیستند که اهمیت دارند، اما همچنان در رتبه بندی وب سایت شما در موتور جستجو نقش مهمی را ایفا میکنند. بنابراین مجموعه اقدامات طراحی شده برای بهبود ظاهر و موقعیت صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک SEO تلقی میشود. اما در حقیقت شرایط شما مهم نیست، این را بدانید که اگر برای تجارت و کسب و کار خود سایتی طراحی و راه اندازی کرده اید، پس قطعا سئو برای شما مهم است. اولین قدم برای نگه داشتن کاربر در سایت، این است که سایت را سریع به آن نشان بدهید و وقت آن را نگیرید. اهمیت بازاریابی رسانه های اجتماعی و توانایی آن در تأثیرگذاری بر سئو را دست کم نگیرید!

در گزارش های PageSpeed Insights میتوانید تمام تصاویری را که مشکلاتی برای سرعت سایت ایجاد کردهاند، را بیابید و سپس از روشهای مختلف از جمله استفاده از پلاگین یا افزونهی مناسب آنها را فشرده کنید. بارها و بارها، هنگامی که از متخصصان Google درخواست نسخهای برای سئو قوی، یا پاسخ به تغییر خاصی در الگوریتم گوگل که باعث افت رتبهبندی شده است، آنها صفحاتی را ایجاد میکنند که بیش از هر چیز ارزشمند هستند و برای مخاطبان شما این بدان معناست که شما باید از تصاویری استفاده کنید که به کاربران کمک کند بهترین تجربه ممکن را از صفحات شما دریافت کنند. حجم تصاویری که هنگام طراحی سایت در صفحات مختلف وب سایت بکار برده می شود باید بهینه باشد یعنی طراح سایت باید حجم تصاویر را تا جایی که کیفیت آن حفظ می شود به حداقل برساند. برای تشریح این موضوع که عنوان کردیم (سئو سایت از زمان قبل از طراحی سایت شروع می شود) ابتدا باید منظورمان از طراحی سایت بر پایه سئو (SEO Base) را بازگو نماییم.

برای انجام اصول سئو باید چند مرحله بسیار مهم را نیز انجام دهید که باید در ابتدا با انواع سئو چیست ؟ هر چقدر این متن برای کاربر جذاب تر باشد شانس کلیک بر روی سایت افزایش یافته و با بالا رفتن نرخ CTR به مرور جایگاه ما در نتایج جستجو بهبود می یابد. کسانی از این تکنیک استفاده میکنند که قصد دارند تا سرمایه گذاری طولانی مدت روی وب سایت خود داشته باشند. هر چراغ قرمز نشانه اینه که باید در اون مورد بیشتر کار کنید تا بتونید یک چراغ نارنجی یا سبز بگیرید. برای اینکه بتوانید از تکنیک های بهینه سازی سایت به خوبی استفاده کنیم ، برای هر کدام از صفحات سایتتان نباید بیش از دو تا سه کلمه کلیدی را نشانه بگیرید. با استفاده از تکنیکهای سئو کلاه سیاه هر لحظه ممکن است جایگاه ما در نتایج جست و جو از بین برود و سایت برای همیشه از ایندکس خارج شود. بهینه سازی سرعت سایت : که در بروزرسانیهای اخیر گوگل نقش آن به شدت مهمتر شده و آمار و ارقام نشان میدهد که مخاطبان صبر کمی دارند و اگر سایت سرعت کمی داشته باشد، خیلی زود از آن خارج میشوند. باید از سئو داخلی عبور کرده و سئو برند خود را از خارج از محیط سایت نیز مورد بررسی قرار دهید.

کسب جایگاه برتر گوگل با استفاده از اصول، روشها و تکنیک های سئو امکان پذیر است. هر چند این بررسی ها دقیق دقیق نیست اما می تواند یک آپشن مناسب برای برتر بودن این افزونه باشد. در طراحی سایت و یا بهتر بگوییم برای شروع برنامه نویسی به منظور طراحی یک وب سایت، نحوه کدنویسی باید استاندارد و به صورت اصولی و از همه مهمتر بهینه انجام شود. البته باید بگوییم که خیلی هم بیراهه فکر نمیکنند چون متاسفانه خیلی از شرکتهای طراحی سایت و سئو از این عدم آگاهی کارفرما ها و صاحبین وب سایت ها سوء استفاده کرده و از این طریق مبالغ سنگینی از کارفرما ها دریافت می کنند.

سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو یک فراینده پیوسته است که درست از لحظه قبل از طراحی وب سایت شروع می شود و تا هر زمانی که آن کسب و کار یا استارتاپ زنده است ادامه خواهد داشت. هدف از طراحی سایت چیست و چرا به وب سایت نیاز داریم؟ مفهوم سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟ سئو بسیار به صرفه و جذاب است و فروش هر کسب و کاری را چند برابر میکند، اگر به صورت اصولی و کلاه سفید انجام شود. متخصص سئو چه کاری انجام میدهد؟ در ادامه به سئو از نگاه آمار و ارقام میپردازیم تا مهم بودن سئو برای هر کسب و کاری هرچه بیشتر برایتان ملموس شود. این موارد نیز به گوگل برای شناسایی بهتر تصاویر کمک میکند. با در نظر گرفتن این تعریف، ایمیل مارکتینگ، سئو، گوگل ادز یا گوگل ادوردز، تبلیغات بنری و کلیکی، تبلیغات نیتیو Native و ریتارگتینگ Retargeting و حتی پیامک و SMS نیز جزو بازاریابی دیجیتال محسوب می شود.

در این شرایط کسی نمی تواند ادعا کند که مسلط به تمامی فاکتور ها است زیرا ما در بهترین حالت هم یک قدم عقب تر از گوگل در حال رشد هستیم اما می توانیم با تلاش و بروز کردن اطلاعات خود، در هر زمان بهترین گزینه خود را ارائه دهیم و باقی را به گوگل و کاربران واگذار کنیم. اما همانطور که در بالا اشاره شد، با بالا بردن فروش از طریق سئو، ما خود را در میان راه جست و جوی مخاطب قرار میدهیم و چون کاربر، خود به دنبال محصول یا خدمات ما است، درصد بیشتر از آنها را می توانیم به کمک سئو تبدیل به مشتری کنیم. امروزه رقابت شدیدی در تولید محتوای با کیفیت بین کسب و کارهای مختلف در سایتهای اینترنتی به راه افتاده است.

یکی دیگر از روشهای افزایش مشاهده بازدید سایت این است که محتوایی ماندگار و به اصطلاح evergreen تولید کنید که حتی ماهها و شاید سالها به درد کاربران بخورد و کاملا مرتبط با موضوع باشد. مثلا در سایتهای دیگر از سایت شما، برند شما، محتوایی که تولید کردهاید اسم ببرند و به آن لینک داده باشند. مدت زمان لازم جهت کسب جایگاه مناسب در گوگل برای هر نوع وب سایتی متفاوت است و به نوع فعالیت و اعتبار موجود در کسب و کار شما بستگی دارد به عنوان مثال برای برخی از کسب و کار ها مدت زمان 3 ماه و برای برخی دیگر یک الی دو سال زمان کافی است. عنوان جذاب برای مقالات بگذارید : عنوان مقاله به خودی خود حائز اهمیت است اما در مقالات خبری اهمیت آن دوچندان می شود و حتما باید چشم نواز ، قابل کلیک و حاوی کلمات قدرتمند باشند.

ابتدا ببینیم تعریف بازاریابی دیجیتال چیست و سپس به بازاریابی سئو چیست می پردازیم. اگر می شناسید، هدف شما از باززاریابی اینترنتی چیست؟ هدف قراردادن مشتری نهایی و کاربری که به دنبال محصول شماست؟ برای رسیدن به هدفتان آیا استراتژی خاصی را دنبال می نمایید یا اینکه بدون برنامه پیش می روید؟ این مشکل را معمولا در فروشگاه های اینترنتی مشاهده می کنیم که محتوای محصولات خود را برای چندین مورد مختلف به همان شکل به کار می برند. با این حال، اگر زمانی که سرور سایت شما بیش از حد بارگذاری شده است یا زمانی که سایت شما برای تعمیر و نگهداری از کار افتاده است، این هشدار را دریافت میکنید، این فقط یک مشکل موقتی است. برای مثال به منظور اجرای یک دستور یا عملیات در یک وب سایت یا سامانه تحت وب، کدنویسی باید به نحوی انجام شود که تعداد رفت و برگشت به سمت سرور بهینه باشد یعنی با کمترین تعداد درخواست، بیشترین تعداد عملیات را انجام گردد، به بیانی دیگر تعداد رفت و برگشت ها به سمت سرور request ها بهینه سازی شود که همین موضوع به مهارت و تجربه برنامه نویس وابسته می باشد. آن سایت ها چه تفاوتی با دیگر سایتها داشته و دارای چه مزیتی می باشد که جزو سوگلی های گوگل می باشند؟

به همین دلیل گاهی دیده میشود که کسب و کار هایی برای زودتر نتیجه گرفتن دست به کارهایی غیر اصولی میزنند تا الگوریتمهای گوگل که بهترین سایت را در نتایج جست و جو نشان میدهند، فریب بدهند. ربات ها از ماژول تجزیه برای واکشی صفحات، دنبال کردن پیوندها در صفحات و رندر (تا زمانی که صفحات ایندکس می شوند) استفاده می کنند. اما هدف از سئو چیست و یک کسب و کار با انجام سئو بر روی سایت خود چه اهدافی را دنبال میکند؟ لینک سازی چیست ؟ استفاده درست از ترکیب لینک سازی داخلی و خارجی است که به محتوای سایت ما اعتبار بیشتری میدهد و باعث بهتر شدن رتبه آنها در نتایج جست و جو گوگل میشود. هرچه تصاویر اصلی یونیک بیشتری در سایت داشته باشید، تجربه بهتری برای کاربر خواهید داشت و شانس شما برای رتبه بندی در جستجوهای مرتبط بهتر است. سرعت سایت یکی از مولفههای مهم برای کاربر محسوب میشه. یکی از مواردی که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، جلب اعتماد موتور جستجو به سایت شما می باشد.

اگر به طور کامل با جاوا اسکریپت آشنا نیستید، یا حتی هیچ ایده ای ندارید که این جاوا اسکریپت چیست، نگران نباشید. اما اگر مایل نباشید ماهها یا حتی سالها منتظر بمانید تا این استراتژیها عمل کنند، چه؟ اما چگونه میتوانیم سئو سایت خود را به صورت کلاه سفید انجام دهیم؟ بستگی دارد. اما در مجموع اگر سئو درست و اصولی انجام شود، زمان به نتیجه رسیدن میتواند ماه ششم شروع شود. در مجموع زمان سئو میتواند بین شش ماه تا یک سال و بیشتر باشد. استراتژی درست در لینک سازی میتواند نتیجه بزرگی در سئو سایت ما رقم بزند. درست هست که گوگل در مورد شناخت تصاویر و سئو شدن آنها پیشرفت کرده است.اما باید به این نکته توجه کنیم که باید در کنار تصاویر از متن مناسب استفاده کنیم و توضیحات کامل را در مورد تصویر داده شود .

گوگل با راه اندازی ربات های خود طبق الگوریتمهایی برای بررسی صفحات سایتها برای رتبه دادن به آنها در کلمات کلیدی مختلف، سعی در نمایش دادن بهترین سایت برای به جواب رسیدن مخاطب از جست و جوی خود دارد. لینک دادن به وب سایت خود در نظردهی سایت های دیگران. در واقع لینک سازی داخلی به ارتباط بین صفحات سایت ما کمک میکند و این باعث میشود کاربر زمان زیادی را در سایت ما بماند و با استفاده از لینکها پیوسته به صفحات دیگر برود و محتوای آنجا را هم بخواند. پس از دیگر عناصر مهم در رعایت سئو خارجی دایرکتوری آنلاین است. خوانندگان با استفاده از لینک خارجی میتوانند به محتوای کاملتر ولی در راستای موضوع شما دست پیدا کنند. این روش هرچند خیلی متداول نبوده و توسط متخصصان توصیه نمیشود اما اگر خواهان بهرهگیری از آن هستید حتما برچسب تگ alt را پر کنید تا گوگل با استفاده از آن اطلاعات بیشتری از صفحه لینک داده شده دریافت نماید. پس از بررسی این وب سایتهای به اصطلاح سوگلی گوگل، خواهیم دید که اولا با الگوریتم گوگل تطابق بیشتری دارند و دوما آنها هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ محتوایی، هم از لحاظ گرافیک و هم از لحاظ رابط کاربری، هم از لحاظ کیفیت محتوا و هم از لحاظ تعداد کاراکتر های موجود در صفحات و هم از لحاظ خیلی دیگر از شاخص ها و آیتم ها که درباره آنها صحبت خواهیم کرد برتری دارند و به نوعی متفاوت هستند.

زیرا در ابتدا باید در نظر بگیرید هدف اصلی شما از قرار دادن تصاویر در محتوا چه چیزی است. کلمات کلیدی در واقع موضوع اصلی محتوای شما هستند و قصد و هدف کاربر. از آغاز پیدایش و راه اندازی موتورهای جستجو تا به امروز ، الگوریتم ها و معیارهای رتبه بندی آنها تغییرات و بروزرسانی های زیادی داشته ، به همین دلیل خدمات سئو سایت باید برپایه شرایط روز انجام شود تا بتواند مفید واقع شوند. جذابیت اصلی سئو این است که مشتری خود به دنبال ما میگردد و ما را جست و جو میکند، ما فقط با انجام سئو، خود را در راه او قرار میدهیم. به مجموعه ای از فعالیت ها، عملیات و استاندارد سازی هایی که با هدف نزدیک کردن سایت با الگوریتم گوگل و ارتقای رتبه سایت مان در موتورهای جستجو(مثل گوگل) انجام می دهیم را سئو یا همان SEO می گویند. در غیر این صورت گوگل با تشخیص قلابی بودن این وبلاگ ها، ممکن است سایت شما را پنالتی کند. سئو به دلیل به صرفه بودن و ایجاد یک کانال فروش دائمی و جذاب، میتواند فروش یک کسب و کار کوچک را چندین برابر کند.

همچنین اگر توانایی استخدام چند سئو کار را دارید و یا میخواهید پروژه سئو کسب و کارتان را برون سپاری کنید، بهتر است بعد از دیدن آموزش سئو باشد(نیازی نیست متخصص شوید در حد دانستن کافیست)، زیرا اینگونه بهتری میدانید که باید از یک متخصص سئو چه انتظاراتی داشته باشید. این توضیحات باید حداکثر 165 حرف داشته و همچنین باید حاوی 3 کلمه کلیدی اصلی شما باشد. سپس، صفحه اصلی سایت را در یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند Semrush قرار دهید . محتوا: شناسایی کلمات کلیدی قوی و ضعیف مرتبط با کسب و کار, آنالیز رقبا, تولید محتوای ارزشمند و مفید, لینک سازی های داخلی و موارد دیگر از فعالیت های سئو محتوا است. هدفی دیگر از سئو سایت، افزایش بازدید است، زمانی که ما با انجام تکنیکهای سئو، طبق استانداردها، و کسب نتایج بالای گوگل در جست و جوها، جایگاه خوبی کسب میکنیم بازدید سایت ما بالا میرود. که با استفاده از لینکها انجام میشود. قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیازمند مجموعه ای از اقدامات است که به اختصار سئو گفته میشود.

در مرحله هفتم از سئو سایت وردپرسی، باید با توجه به کلماتی که در بخش قبلی به دست آوردید، فعالیت تولید محتوا را شروع کنید. در نتیجه حتی تولید محتوا که یکی از ارزشمندترین فعالیتهای ما در حوزه سئو است این پتانسیل را دارد که به رنگ خاکستری یا سیاه جلوه کرده و موجب از دست رفتن جایگاه ما در نتایج جستجو شود. همین تعداد بالا موجب شده که امتیاز citation flow برای فرارو ، عدد 41 را نمایش دهد ، البته صرفا بالا بوده این معیار ملاک نیست و باید همزمان امتیاز trust flow هم بالا باشد که سایت فرارو امتیاز 20 را کسب کرده است. این کار به مرور زمان موجب جریمه شدن شما خواهد شد. این روند در سئو بی نهایت بار تکرار خواهد شد. اصولی که با تدوین استراتژی سئو، تولید محتوا با کیفیت، لینک سازی داخلی و خارجی درست و اصولی، آنالیز سایت خود کسب و کار و رقبا و برنامه ریزی درست، باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جست و جو و در نهایت سئو سایت میشود.

اگر میخواهید بدانید سئو وردپرس چیست ابتدا باید بدانید که ورد پرس یک سیستم است که سایتها بر روی آن راهاندازی میشوند و فضایی را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید محتویات سایت خود را در آن قرار دهید و با انجام ویرایشهای لازم، سایت خود را مدیریت کنید. بازاریابی سئو چیست؟ همانطور که در تعریف بازاریابی اینترنتی اشاره کردیم، یکی از همان ابزارهای دیجیتال یا اینترنتی که جهت بازاریابی در فضای آنلاین استفاده می شود، سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو است. بیشتر از ۶۰% کسب و کارها در جهان، بازاریابی محتوا و سئو را مهمترین روش فروش و درآمدزایی خود میدانند. برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید . 2. انجام پروژه سئو اگر به صورت اصولی و حرفه ای آغاز شود، نقطه آغاز آن، از زمان قبل از طراحی سایت شروع می شود نه پس از اینکه وب سایت طراحی گردید. زمانی که شما در گوگل به دنبال یک موضوع خاص می گردید مشاهده می کنید که برخی از وب سایتها در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و رتبه بعضی دیگر در صفحات دوم و سوم و…

یعنی کاربر برای مشاهده عکسها و یا ویدیوهای صفحه شما نیازی نیست آنها را دانلود کند؛ بلکه مرورگر این کار را به صورت اتوماتیک انجام میدهد. هدف بزرگ ما این است که با ارائه مطالب و تجربیات با کیفیت به دور از بیان بدیهیات و اشتباهات مصطلح به صورت رایگان به شما کمک کنیم تا اگر توان مالی بستن قرارداد های سئو را ندارید راهی برای رسیدن به رویاهای شما فراهم کنیم. بالا رفتن بازدید سایت، خود به فروش بیشتر، برندینگ، جمعآوری اطلاعات از مخاطبین هدف و… هم امکانپذیر است، برای کسب اطلاعات بیشتر، لینک مشخص شده را مطالعه کنید. برای اینکه بتوانید این قسمت را پشتیبانی کرده و بهینه سازی کنیدف نیاز است کمی دانش فنی داشته باشید تا بتوانید با تیم فنی ارتباط برقرار کنید یا خودتان دست به کد شوید و بتوانید مشکلات را حل کنید. برای اینکه دقیقاً بدانید ساختار سایت شما به چه صورت است و تا چه اندازه از استاندارد مسطح پیروی میکند، نیاز دارید با ابزاری کار کنید که دادهها را به صورت تصویری و قابل فهم به شما نمایش دهد.

بسیار مهم است که محتوا توانایی رفع نیاز کاربر و ایجاد تجربه کاربری خوب را داشته باشد. یادگری سئو برای یک کسب و کار کوچک که توانایی استخدام تیمی از متخصصین سئو را ندارد میتواند بسیار به صرفهتر باشد. پس در ابتدا بهتر است از تصاویر غیر مرتبط و کپی برداری شده استفاده نکنید، اما اگر ناچار به استفاده از تصاویر موجود در فضای وب هستید، بهتر است تصاویر را تغییر سایز داده و با مارکاپ کردن لوگوی خود و یا نوشتن متن بر روی تصویر، آن تصویر را برای خود منحصر به فرد کنید. همینطور به موارد پایه ای و اصولی از سئو اشاره میکنیم تا شما بتونید بفهمید سئو چجوری روی کسبوکارتون تاثیر میذاره و همین طور این که چه کاری نیازه انجام بدید تا در شرایط مناسب قرار بگیرید.