سقف کاذب قیمت انواع سقف کاذب+اجرا 02144594412 :tel سقف کاذب GST

تعدادی از این متخصصین در مجموعه کارچی‌داری مشغول به‌کار هستند. نام دیگر آن ها سقف باز است، بعد از این که سقف نصب می گردد چیزی که دیده می شود خانه های مربعی شکل هستند که به صورت پیوسته در کنار هم دیگر قرار گرفته اند. در این نوع سقف ها در قسمت پشت سقف تأسیساتی که به کار رفته است به خوبی مشاهده می اجرای سقف کاذب شود. این نوع سقف ها را معمولا به صورت منفرد و یا ترکیبی با سقف های دیگر مورد استفاده قرار می دهند.

  • از سقف کاذب نه تنها برای پوشش سقف اتاق بلکه برای سقف حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده می شود.
  • به طور کلی در مساحت‌های کم و کوچک هزینه نسبت به واحد سطح بسیار گرانتر در می‌آید.
  • هر نوع سقف کاذب پی وی سی هزینه متفاوتی دارد و به محیط اجرا بستگی دارد.
  • از ویژگی های این سقف می توان به سادگی، ضد صدا و حریق بودن و قیمت مناسب اشاره نمود.

این سقف‌ها با طراحی‌های منحصر بفرد و جذاب دکوراسیون را زیباتر نشان می‌دهند و جلوه ای متفاوت به آن می‌بخشند. از قابلیت‌های ویژه سقف کاذب این است که می‌توان در آن نورپردازی انجام داد و فضایی دکوراتیو و دلنشین به نمایش گذاشت. این سقف ارتفاع اتاق را کاهش می‌دهد، به همین منظور برای جلوگیری از ایجاد فضایی محدود و تنگ آن را لزوماً دیوار به دیوار اجرا نمی‌کنند.

سقف کاذب قیمت انواع سقف کاذب+اجرا 02144594412 :tel سقف کاذب GST

در سقف کاذب استفاده از متریال ها و ملزومات مرغوب و استاندارد یکی از فاکتورهای مهم در اجرای سقف کاذب است که باید همه آنها را رعایت کنیم.. در این نوع سقف از مواد مختلفی جهت زیبایی ساختمان استفاده می شود. از محاسن این سقف ها می توان به ضد صدا و حریق بودن، و قیمت مناسب آن اشاره کرد. رابیتس صفحه ای مشبک و از جنس گالوانیزه است و در دو نوع برجسته و مسطح موجود است.

***سقف کاذب در آشپزخانه و پذیرایی

سقف کاذب آکوستیک که جاذب صوت است، سر و صدای محیط رو کم می‌کنه. سقف کاذب آکوستیک قیمت مناسبی داره و یکسقف کاذب ارزان محسوب میشه. این سقف از تایل‌های گچی، چوبی، مقوایی و یا پارچه ای تشکیل میشه. پس سقف کاذب آکوستیک راحت تعمیر میشه و دسترسی به فضای پشت اون سخت نیست. کاربرد اون در جاهاییه که بخوایم از حجم سر و صدای محیط بکاهیم؛ مثل سینماها، سالن‌های تئاتر، تالارها، سالن‌های کنفرانس، استودیوها، بانک‌ها و سالن‌های کنسرت.

نصب این نوع پنجره علاوه بر زمان کم به طور منظم و تمیز نیز انجام می گیرد. این به این معناست که نصب این پنجره به تخلیه لوازم و بهم ریختگی نیاز ندارد و بدون کمترین دردسر می توان آن را اجرا کرد. تنها با کنار زدن لوازم در گوشه ای از خانه می توان این سقف را در کمترین زمان نصب کرد. با استفاده از سقف کاذب کشسانی می توان لوله کشی، اتصالات، سیم ها و عیب های سقف را پوشاند.

سقف کاذب – اجرای انواع سقف کاذب طرح دار و جدید + نمونه کار

اگر بخواهیم از سقف کاذب ارزان قیمت، صحبت کنیم میتوانیم به نوعی از تایل های پی وی سی اشاره کنیم که هم روکش سفید ساده و براق دارد و هم اینکه روکش های طرح چوب دارد. این مدل سقف کاذب به نحوی است که عایق صوتی و رطوبتی است که میتوانید در تمامی یک بخش منزل استفاده کنید و محدود به بخش خاصی نیست، شما در اشپزخانه، سرویسهای بهداشتی، پارکینگها و مکانهای دیگر نصب کنید. از سوی دیگر همچنین به جهت داشتن مواد پی وی سی در آن دارای خواص آنتی باکتریال است هم هست و همچنین خط و خش هم روی آن وجود ندارد. همچنین محل تجمع حشرات موزی هم نیست به جهت مواد اولیه درون آن. دیگه سقف های کاذب بازار جایگاه خود را در کشور و بین مشتریان پیدا کرده است عمده این محصولات هم ساخت داخل هستند، بخش های مختلف چه منزل و چه محیط اداری تجاری خواهان یک دکور زیبا هستند تا محیط پروژه خود را اراسته تر کنند.

سقف کاذب چیست؟