صرافی کوینکس + آموزش کامل ویدئویی -ایران ارز دیجیتال

در روزهایی که سلطان صرافیهای ارزهای دیجیتال در جهان، یعنی بایننس، تیر خلاص را بر پیکر بیجان مردم ایران زد و اعلام کرد که احراز هویت یک امر واجب در صرافیاش برای ادامه فعالیت است و حتی محدودیت واریز و برداشت را به عدد بسیار خندهداری تغییر داد، مردم شروع به کنکاش در فضای مجازی کردند تا به دنبال جایگزینهایی برای ادامه فعالیت در بازار بگردند. یا بر عکس، برخی تمایل دارند برای سفارشات اسپات خود، مانند حالت فیوچرز، استاپ لاس قرار دهند تا بتوانند براحتی آن را مدیریت کنند. در بخش مکانیزم مؤثر دو پارامتر “همیشه معتبر” و “فوری یا لغو” وجود دارد که در قسمت “تنظیمات بخش مکانیزم” توضیح داده شد. سطح کنترل ریسک، به دو عامل امنیت سیستم و امنیت دارایی بستگی دارد.

آموزش کار با صرافی کوینکس بسیار آسان است؛ چرا که این سایت رابط کاربری جذاب اکسچنج کوینکس coinex و راحتی دارد. تیم پشتیبانی کننده تمامی درخواست ها را به صورت دقیق ثبت می کنند، چرا که در گذشته برخی از مشتریان در خصوص استفاده از خدمات این بخش دچار مشکلاتی شده بودند. اولین مورد، مرکز راهنمایی سایت صرافی است که دارای پاسخ به سؤالات رایج و راهنماهای دقیق برای استفاده از سایت است. مارکت (Market): در این قسمت بهترین قیمت بازار برای معامله رمز ارز شما از طرف صرافی در نظر گرفته میشود. توجه داشته باشید که مثال های این مقاله برای فروش ارز دیجیتال تزوس (xtz) تهیه شده بود.

یکی از دغدغههای همیشگی ایرانیان در این بازار پرهیاهو، پیدا کردن صرافی مناسب برای معامله است. سرمایه گذاری و انجام معاملات در هر بازار و صرافی نیازمند داشتن اطلاعات کافی از آن صرافی و بازار است. این رمز ارز در تاریخچه خود حجم معاملات نزدیک به ۱۱ میلیون دلاری را نیز تجربه کرده است. کوینکس تنوع بالایی از ارزهای دیجیتال و فیات را در پلتفرم معاملاتی خود داشته و علاوه بر این گزینههای متنوعی را به کاربران خود ارائه میدهد.

همانطور که مشاهده کردید، در بخش “قیمت دلخواه”، فقط امکان ثبت سفارش، در قیمتی خاص وجود دارد. مبنای این لیست بندی بر اساس قیمتی هستش که شما میزارید. لیمیت (Limit): در قسمت valid time میزانی مشخص را انتخاب کنید و سفارش خود را بر اساس قیمتی که مد نظر دارید، وارد کنید. در صفحه اصلی باید ابتدا بر روی آیکون پروفایل ضربه بزنید و سپس از منویی که به نمایش گذاشته میشود، گزینه Security Center را انتخاب نمایید. پس از ورود به صفحه Exchange وارد مرحله دوم و اصلی میشویم. یکی دیگر از موارد اصلی مورد آموزش نحوه خرید و فروش در صرافی کوینکس است.

البته دلایل دیگری نیز برای محبوبیت این صرافی در بین ایرانیان وجود دارد؛ بهعنوانمثال، coinex کارمزد کمی از کاربران خود دریافت کرده و حتی از زبان شیرین فارسی نیز پشتیبانی میکند؛ بنابراین اگر ایرانی هستید و قصد دارید وارد بازار جذاب و پردرآمد کریپتو شوید، حتماً باید با نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در کوینکس آشنا باشید. در قسمت ID Verification شما می توانید با کلیک بر روی verify عملیات احراز هویت خود را انجام دهید زیرا صرافی کوینکس، مشکلی با ایرانیان نداشته و اجازه احراز هویت را به آنها داده است.